Menu

Navigace

Jeden duch, jeden tým, jedno vítězství!

 

Aktuality a zajímavosti z klubu

Na VC Ostravy očekáváme rekordní účast

Na konci dubna pořádá Klub plaveckých sportů Ostrava jeden z nejprestižnějších plaveckých mítinků v ČR - 25. ročník Velké ceny Ostravy v plavání. Pořádající Klub plaveckých sportů Ostrava spolu se Statutárním městem Ostrava, s Českým svazem plaveckých sportů a za podpory Moravskoslezského kraje připravují tento tradiční mezinárodní plavecký mítink na 28. – 29. dubna 2018.

Tento závod je součástí seriálu Českého poháru v plavání Arena Cup 2018. Očekáváme účast předních českých plavců, potvrzenou účast máme od Barbory Seemanové a Jana Micky. Ze zahraničích účastníků to budou členové reprezentačních týmů a plavci z Litvy, Lotyšska, Maďarska, Polska, Portugalska, Ruska, Slovenska, Slovinska a Sýrie. Účast přislíbili také celkoví vítězové posledního ročníku Zsuzsanna Jacabosh a Gábor Balog. Lze očekávat velmi dobré výkony, protože tento mítink je nominačním závodem pro ME 2018 v Glasgow, ME juniorů 2018 v Helsinkách a pro Světové olympijské hry mládeže 2018 v Buenos Aires.

Časový harmonogram: dopolední rozplavby v sobotu 28. 4. a v neděli 29. 4. vždy v 9,00 hod, odpolední finále v sobotu 28. 4. v 16,30 hod, v neděli 29. 4. v 15,30 hod.