Menu

Navigace

Jeden duch, jeden tým, jedno vítězství!

 

Aktuality a zajímavosti z klubu

Klub uspořádal první závod na otevřené vodě

V sobotu 22. srpna 2020 uspořádal náš klub na opavském Stříbrném jezeře (Sádráku) za podpory RBP zdravotní pojišťovny vynikající klubovou akci

„RBP Opavský aquatlon KPS Ostrava".

Holky, kluci, muži i ženy předvedli v sobotním dopoledni nevídané výkony i v nepříjemném velkém vedru. Role startérů jednotlivých kategorií se dopoledne ujali milí hosté, kterými byli Tomáš Navrátil - primátor statutárního města Opavy, Tomáš Pracný - ředitel Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových v Ostravě, Čestmír Koller - člen zastupitelstva města Ostravy a plavec Michal Rubáček - bývalý český reprezentant a účastník OH 2004 a 2008, člen Klubu olympioniků. Odpoledne při vyhlašování nejlepších plavců KPS Ostrava předávali ocenění také pan Jarolav Kania - náměstek hejtmana MSK, pan Tomáš Navrátil - primátor statutárního města Opavy, paní Lucie Ševčíková - zástupce RBP zdravotní pojišťovna a pan Radim Janda - majitel Pneu Janda.

Obrovský kus práce pro úspěch klubové akce udělal pan Milan Semera s týmem dobrovolníků (rozhodčí, záchranáři, obsluha servisu...) a patří mu za to poděkování. Velký podíl na úspěchu Opavského aquatlonu měli i naši partneři RBP zdravotní pojišťovna, Moravskoslezský kraj, Statutární město Ostrava, Autoškola SEMERA, PNEU JANDA, MORAVEC ponožky, Řeznictví TICHÝ, ADIV spol. s r.o. Opava.

Také děkujeme za fotky: paní Vlastě Krischke, Lucii Krausové a Martině Raszkové