Menu

Navigace

Jeden duch, jeden tým, jedno vítězství!

 

Aktuality a zajímavosti z klubu

Tobias Kern zvítězil na Multiutkání

Od pátku 16. 7. 2021 probíhalo v srbském Bělehradě Multiutkání Středoevropských zemí. Soutěže se zúčastnili juniorští reprezentanti 9 států. Z klubu plaveckých sportů Ostrava se této soutěže účastnili 3 reprezntantiů: Tobias Kern, Mikoláš Cogan, Ondřej Slavík, Milan Semera a Daniela Jandová. Tobiasi Kernovi se v pátek podařilo vybojovat stříbrnou medaili v disciplíně 50m motýlek výkonem 0:25,22.

V sobotu v rozplavbách Tobias zvítězil v závodě na dvojnáspbné trati, tedy 100 m motýlek v novém osobním rekordu 0:56,78 a postupil z prvního místa do finále.

V sobotním finále se Tobiasovi podařilo obhájit první místo z rpzplaveb a zvítězil v neskutečném čase 0:55,91. Šestou příčku ve stejném finále obsadil Ondřej Slavík (0:58,89). A na šestém místě doplaval ve finále na 400 m polohový závod také Milan Semera (4:53,92).

Tobias Kern

„Sice je už téměř měsíc po domácím mistrovství, ale formu stále cítím… po úspěšných závodech ve slovinské Radovljici jsem se s reprezentací zúčastnil metinárodních závodů v Bělehradě. Bazén je zde opravdu rychlý, a konkurence vysoká. Proto mě velmi potešilo, že se mi podařilo vybojovat několik postupů do finále, stříbro na 50 motýl a na 100 motýl dokonce zlato v osobním rekordu. S tímto ukončením letní sezóny jsme velmi spokojen“.