Menu

Navigace

Jeden duch, jeden tým, jedno vítězství!

 

Aktuality a zajímavosti z klubu

Letni soutěž na Facebooku - pravidla

Vyhlašujeme LETNÍ SOUTĚŽ O NEJVTIPNĚJŠÍ, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ A NEJPOVEDENĚJŠÍ PRÁZDNINOVOU FOTOGRAFII V KLUBOVÉM TRIKU. Určitě o prázdninách navštívíte zajímavá místa v ČR nebo i v zahraničí. Budeme proto rádi, když se s námi o svou prázdninovou radost podělíte.

Podmínky naší nové FOTO SOUTĚŽE:

Na fotografii musí být plavec, rodiče, trenér nebo příznivec ostravského klubu v klubovém tričku (členové KPS Ostrava). Autor pošle fotografii i s popisem lokality, s uvedením svého jména, příjmení na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fotografie bude do 24 hodin zveřejněna na klubovém facebookovém profilu. A pak už bude soutěžící čekat na co nejvyšší počet lajků u své fotografie. Soutěžící s nejvyšším počtem lajků získá cenu, kterou bude klubový balíček v hodnotě 1000 Kč. Soutěž vyhlašujeme od středy 1.července 2020 do pondělí 31. srpna 2020!
Upozornění:

Fotografie s nevhodným obsahem nebudou do soutěže zařazeny. S ohledem na platnou legislativu v oblasti GDPR může být na fotografii zachycen pouze soutěžící, případně jiný člen Klubu plaveckých sportů Ostrava, z.s. Zasláním emailu soutěžící souhlasí s uveřejněním fotografie včetně svého jména a příjmení na klubovém facebookovém profilu.